inspiracje #1

Od półtora miesiąca cieszę się stołem. Niewielkim, ale z prawdziwego zdarzenia. Stół i cztery krzesła. Już nie muszę jeść obiadu przy biurku albo przy niewielkim blacie w kuchni, Mam stół!
Lubię przy nim siadać w towarzystwie L. i niecierpliwie czekam kiedy będziemy mogli usiąść przy nim z naszymi gośćmi do wspólnego posiłku. Ostatnio nieco zaszalałam i zaczęłam się bawić w aranżacje – spodobało mi się :)

 

6 Replies to “inspiracje #1”

 1. Stół to dla mnie podstawa życia rodzinnego :) Dlatego tak bardzo denerwowało mnie, że nie możemy znaleźć odpowiedniego stołu do naszej jadalni. Na szczęście mieliśmy mały stół kuchenny, z czterema krzesłami i przy nim jedliśmy. Teraz na szczęście mamy w jadalni duży stół, który dodatkowo można rozłożyć. A aranżacje piękne! Ja jakoś nie mam ręki do takich rzeczy.

 2. Stół w domu to podstawa :) Podoba mi się aranżacja :))

 3. My też mamy w kuchni duży stół, a dlatego tam, że nasi goście i tak garną się własnie do kuchni, gdy nas odwiedzają;) To jedynie potwierdza tezę, że jest ona sercem domu;)

  1. My nie mamy możliwości w kuchni, ale kuchnię mamy w połowie otwartą, więc stół stoi na ścianie, która jest ścięta do połowy, czyli prawie w kuchni ;)

 4. Pięknie przystrojony stół :D
  Też mam stół, ale rzadko przy nim zasiadam…
  Nawet ze znajomymi raczej nie zasiadamy, bo zazwyczaj jest nas więcej niż 4 ;)

 5. Widzę nowy talent. Mam stół, a i tak jem przy biurku.

Dodaj komentarz